نوشته شده توسط : مجتبی زارع صفت
با سلام

معرفی و دانلود نرم افزار تخصصی رایگان MicroFEM

نرم افزار MicroFEM یکی از معدود نرم افزار های رایگان مدل سازی آبهای زیر زمینی می باشد که در دوحالت پایدار و ناپایدار برای سفرهای آب زیر زمینی چند لایه کاربرد دارد.

ویژگی های نرم افزار MicroFEM

با نرم افزار فوق شما قادر خواهید بود به سهولت با استفاده از روش المان محدود، کلیه محاسبات پس و پیش پردازش و همچنین کلیه اشکال گرافیکی را برای انواع سفرهای آزاد، محصور و نیمه محصور برای حداکثر یک سفره چند لایه(حداکثر 20 لایه)، انجام و رسم نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید

کپی برداری تنها با ذکر منیع مجاز می باشد

:: موضوعات مرتبط: معرفی نرم افزار و دانلود
تاریخ انتشار : دوشنبه بیست و دوم اسفند 1390 |
نوشته شده توسط : مجتبی زارع صفت

دانلود جدیدترین نرم افزار Golden Software Surfer

در دو نسخه 32 و 64 بیتی

مژده به کلیه دوستان

دانلود جدیدترین نرم افزار Golden Software Surfer version 10.7.972  درایران

ارائه شده در march سال 2012 ( اسفند 1390)

معرفی نرم افزار

نرم افزار Golden Software Surfer 10.7.972  توسط شرکت Golden Software تهیه شده است و یک نرم افزار عمومی در زمینه توپوگرافی و نقشه برداری می باشد.برنامه Surfer یکی از برنامه های معروف و پرکاربرد در علوم نقشه برداری به حساب می آید. یکی از کاربردهای بسیار با ارزش این برنامه رسم نقشه های ۳ بعدی و به خصوص توپوگرافی هست.این نرم افزار مخصوص دانشجویان رشته مهندسی معدن -  مهندسی عمران – زمین شناسی – جغرافیا و نقشه برداری می باشد.این نرم افزار که تحت سیستم عامل ویندوز کار می کند ، قابلیت ویژه ای در رسم توپوگرافی منطقه ای و عوارض سطحی دارد.

کسب اطلاعات بیشتر و دانلود در ادامه مطلب

کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است:: موضوعات مرتبط: معرفی نرم افزار و دانلود
تاریخ انتشار : جمعه نوزدهم اسفند 1390 |
نوشته شده توسط : مجتبی زارع صفت

مژده به کلیه متخصصین علوم زمین، به ویژه هیدروژئولوژِی

معرفی و دانلود نرم افزار Avenza Geographic Imager 3.4 

معرفی نرم افزار

نرم افزار Avenza Geographic Imager 3.4 از محصولات شرکت avenza می باشد و برای اصلاح و خروجی از انواع تصاویر ماهواره ای در حالت های 3بعدی و 2 بعدی در محیط نرم افزار فتوشاب نسخه CS5 می باشد.

علاوه بر این شما قادر خواهید بود تا با نرم افزار فوق، بصورت دستی و یا اتومات، به اصلاخ تصاویر رستر بپردازید. در آخرین نسخه ارائه شده، امکانات بسیار عالی به پلاگین فوق اضافه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود، به ادامه مطلب مراجعه نمایید:: موضوعات مرتبط: معرفی نرم افزار و دانلود
تاریخ انتشار : پنجشنبه هجدهم اسفند 1390 |
نوشته شده توسط : مجتبی زارع صفت

دانلود نرم افزار Avenza MAPublisher version 8.6.0

مژده به کلیه متخصصین

معرفی و دانلود نرم افزار Avenza MAPublisher version 8.6.0

معرفی نرم افزار

نرم افزار Avenza MAPublisher version 8.6.0 از محصولات شرکت avenza می باشد و برای اصلاح و خروجی از نقشه های موجود(shp) در محیط نرم افزار Adob Illustrator می باشد.

پلاگین فوق، یک ابزار قدرتمند برای ایجاد نقشه هایی با کیفیت بالا برای سیستم اطلاعات جغرافیایی می باشد. در نسخه جدید که برای ورژن cs5 نرم افزار adob تهیه شده است، کاربر قادر خواهد بود تا در محیط این نرم افزار با تمامی ابزار های موجود در نرم افزار قدرتمند فتوشاب به اصلاح نقشه ها بپردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود، به ادامه مطلب مراجعه نمایید:: موضوعات مرتبط: معرفی نرم افزار و دانلود
تاریخ انتشار : پنجشنبه هجدهم اسفند 1390 |
نوشته شده توسط : مجتبی زارع صفت
تکنیک های حفاری     

 آشنایی

تاریخچه حفر گمانه بسیار قدیمی است و پیشینیان برای جستجوی آب در دشتها و دره‌ها به حفر گمانه می‌پرداخته‌اند و چون تلمبه اختراع نشده بود، در اغلب موارد آب از چاه (گمانه) به صورت آرتزین خارج شده و یا چهارپایان کار آبکشی را انجام می‌دادند. تا آنجا که تاریخ نشان می‌دهد قدیمیترین گمانه‌ها در چین حفر شده و سیستم حفاری ضربه‌ای که امروزه در حفر گمانه مورد استفاده قرار می‌گیرد، همان طریقه قدیمی است که در چین متداول بوده است. برای حفر گمانه به اعماق مختلف، اقطار و در سنگهای گوناگون، وسایل و تجهیزات و ماشین آلات حفاری در انواع و استانداردهای مختف با تکنولوژیهای گوناگون متداول است.

به ادامه مطلب مراجعه نمایید:: موضوعات مرتبط: هیدروژئولوژی
تاریخ انتشار : جمعه دوازدهم اسفند 1390 |
 
   
دانلود و کپی برداری از مطالب و محتوای سایت تنها و فقط با ذکر " منبع : وبلاگ تخصصی هیدروژئولوژی - www.hydrogeology.blogfa.com " و لینک به پست مربوطه مجاز خواهد بود! وبلاگ تخصصی هیدروژئولوژی هیچگونه رضایتی در صورت دانلود و سپس کپی برداری مطالب ندارد و همچنین با متخلفین و مسئولین وب سایت ها طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرائم اینترنتی برخوردی قانونی خواهد شد!